Privatumo politika

Vertiname ir saugojame kiekvieno kliento privatumą, todėl jaučiame pareigą kuo aiškiau kiekvieną iš Jūsų supažindinti su mūsų interneto svetainėje taikomais informacijos rinkimo ir panaudojimo principais.

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 direktyvomis. Šioje skiltyje nustatytos privatumo politikos sąlygos yra taikomos kiekvieną kartą Jums lankantis mūsų interneto svetainėje, siekiant pasiekti mūsų pateikiamą turinį/paslaugas ir galioja nepriklausomai nuo to, kokį įrenginį naudojate (išmanųjį telefoną, kompiuterį, planšetę ar kt.).
Tuo atveju jeigu nesutinkate su šiomis sąlygomis, maloniai prašome nesilankyti mūsų internetinėje svetainėje ir nesidomėti mūsų turiniu, bei nesinaudoti mūsų paslaugomis.

Pažymime jog asmenims, jaunesniems negu 16 metų, draudžiama teikti savo asmeninius duomenis mūsų interneto svetainėje. Jeigu esate asmuo, jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdamas bet kokio pobūdžio asmeninę informaciją, privalote gauti savo tėvų arba globėjų sutikimą.

Kokie asmens duomenys renkami?

Jūsų pateikiama informacija: vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas.
Informacija apie interneto svetainės naudojimą (IP adresas-/ai, vizito-/ų statistika, demografinė padėtis ir kiti analizei naudojami duomenys).

Kur naudojama Jūsų informacija?

Informaciją naudojame šiais tikslais:
Jūsų registracijai Hempo interneto svetainėje, kad galėtumėte pasinaudoti mūsų teikiama internetinio pirkimo paslauga.
Pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą bankinių mokėjimų paslaugų teikėją (banką).
Tinklaraščių, naujienlaiškių ir pranešimų apie nuolaidas siuntimui. Įvesdami savo elektroninio pašto adresą galite nemokamai prenumeruoti mūsų naujienlaiškius, kurie leis pirmiesiems sužinoti apie mūsų pasiūlymus, naujus CBD produktus, įvairias naujienas ir nuolaidų pasiūlymus.

Kam galime atskleisti jūsų asmeninius duomenis?

Informacija trečiosioms šalims perduodama tik šiais išskirtiniais atvejais:
Mūsų partneriams, kurie teikia lėšų surinkimo ir prekių pristatymo paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tą Jūsų asmeninę informaciją, kuri yra būtina konkrečiai paslaugai atlikti;
Teisėsaugos institucijoms, pagal LR teisės aktų numatytą tvarką.

Kaip saugoma Jūsų asmeninė informacija?

Asmens duomenys saugome ir tvarkome atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus. Įdiegėme išmaniąsias priemones, kad apsaugotume visą asmeninę informaciją, kurią renkame siekdami Jums suteikti savo paslaugas. Primename, kad nors ir imamės visų reikiamų veiksmų siekdami apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją,- nei viena svetainė, interneto erdvėje atliekama operacija, kompiuterių sistemos ar belaidis ryšys negarantuoja visiško saugumo.

Jūsų teisės.

Kiekvienas vartotojas turi šias teises:
Gauti informaciją apie savo pateiktus duomenis ir jų tvarkymą.
Kreiptis su prašymu ištaisyti arba papildyti asmens duomenis.
Kreiptis su prašymu panaikinti visus pateiktus asmens duomenis.
Su prašymu arba turėdami kitų klausimų, galite kreiptis mobiliuoju telefonu nr. 8 (657) 87843  arba elektroniniu paštu: info@hempo.lt

Kam naudojami slapukai ( angl. cookies)?

Jums lankantis interneto svetainėje, visus Jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir tokiu būdu mums padeda atpažinti Jus kaip individualų svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėje trukmę, dažnumą bei gauti statistinę informaciją apie unikalių lankytojų skaičių, jų elgesį ir analizuoti tendencijas su tikslu tobulinti svetainę. 

Informacija apie naudojamus slapukus.

Techniniai. Savo lankytojams stengiamės pasiūlyti vieną pažangiausių ir paprastą naudoti interneto svetainę, kuri automatiškai prisitaiko ir atpažįsta Jūsų poreikius ir norus. Siekdami pasiekti šiuos rezultatus, naudojamės techniniais slapukais, kurie padeda užtikrinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą, sukurti asmeninę vartotojo paskyrą, bei tvarkyti Jūsų užsakymus. Šie techniniai slapukai yra esminiai, siekiant užtikrinti tinkamą svetainės funkcionavimą.

Analitiniai. Šiuos slapukus naudojame norėdami gauti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudoja mūsų interneto svetainę. Tokiu būdu galime optimizuoti ir nuolatos tobulinti savo interneto svetainę, suprasti reklamų ir komunikacijos efektyvumą bei užtikrinti, kad mūsų teikiamas turinys yra reikalingas ir aktualus. Tai reiškia jog galime naudoti informaciją apie tai, kaip Jūs naudojate mūsų interneto svetaine, pavyzdžiui, kaip dažnai apsilankote, kokiomis skiltimis/tinklaraščiais domitės ir kiek laiko juos skaitote, taip pat paspaudimų skaičių, naudotus paieškos žodžius ir kt. Savo reklaminių kampanijų įgyvendinimo tikslais, galime panaudoti analitinius slapukus, kad gautume informaciją, kaip lankytojai naršo mūsų interneto svetainėje po to, kai jiems parodoma Hempo internetinė reklama. Tai gali apimti ir trečiųjų šalių svetainėse esančias reklamas.

Komerciniai. Naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus, kad savo bei kitose interneto svetainėse rodytume suasmenintą reklamą. Tai vadinama „pakartotine rinkodara“, kuri pagrįsta naršymo veiksmais, pavyzdžiui, jūsų ieškotomis/peržiūrėtomis prekėmis.